160MXG1200MEFCSN30X30
MFR.Part #
160MXG1200MEFCSN30X30
JLCPCB Part #
C1608472
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 160V 2.3A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS