B43508C2128M000
MFR.Part #
B43508C2128M000
JLCPCB Part #
C3724507
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.94A@100Hz 10mm 1200uF 130mΩ 200V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS