160LSQ10000MEFC64X99
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
160LSQ10000MEFC64X99
JLCPCB Part #
C6041648
Package
Bolt,D64xL99mm
Description
10000uF 160V 64mm 99mm ±20% 螺栓,D64xL99mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS