16LSQ220000MEFC64X99
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16LSQ220000MEFC64X99
JLCPCB Part #
C3812681
Package
Bolt,D64xL99mm
Description
-40℃~+85℃ 0.22F 14.7A@120Hz 16V 28.2mm 3000hrs@85℃ 64mm 99mm ±20% 螺栓,D64xL99mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS