25YXG5600MEFCGC18X40
MFR.Part #
25YXG5600MEFCGC18X40
JLCPCB Part #
C1601664
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 25V 4.28A@100kHz 40mm 5600uF 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS