420VXS180MEFC22X40
MFR.Part #
420VXS180MEFC22X40
JLCPCB Part #
C1606398
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.75A@10kHz 10mm 180uF 22mm 40mm 420V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS