160BXW390MEFR14.5X40
MFR.Part #
160BXW390MEFR14.5X40
JLCPCB Part #
C5113107
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.38A@120Hz 12000hrs@105℃ 14.5mm 160V 390uF 40mm 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS