EGXF401ELL680MU40S
MFR.Part #
EGXF401ELL680MU40S
JLCPCB Part #
C1601224
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+125℃ 14.5mm 3000hrs@125℃ 400V 40mm 637mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS