EGXF500ELL202MU40S
MFR.Part #
EGXF500ELL202MU40S
JLCPCB Part #
C1601307
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+125℃ 14.5mm 2.136A@120Hz 2000uF 20mΩ@100kHz 3000hrs@125℃ 40mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS