63MXC3900MEFC30X30
MFR.Part #
63MXC3900MEFC30X30
JLCPCB Part #
C3722261
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.55A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 3900uF 63V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS