400KXW100MEFC14.5X40
MFR.Part #
400KXW100MEFC14.5X40
JLCPCB Part #
C1601932
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 14.5mm 2000hrs@105℃ 400V 40mm 580mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS