10YXS15000MEFC18X40
MFR.Part #
10YXS15000MEFC18X40
JLCPCB Part #
C5113052
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 15000uF 18mm 3.185A@120Hz 40mm 6000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS