25MXC22000MEFC30X35
MFR.Part #
25MXC22000MEFC30X35
JLCPCB Part #
C5883472
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22000uF 25V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 4.04A@120Hz ±20% Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors