50LSQ22000MEFC36X98
MFR.Part #
50LSQ22000MEFC36X98
JLCPCB Part #
C1614197
Package
Bolt,D36xL98mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 22000uF 3000hrs@85℃ 36mm 50V 6.588A@10kHz 98mm ±20% 螺栓,D36xL98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS