UVK1J222MHD
MFR.Part #
UVK1J222MHD
JLCPCB Part #
C1586364
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18mm 2.645A@10kHz 2000hrs@85℃ 2200uF 35.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS