200USC470MEFCSN22X30
MFR.Part #
200USC470MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1603628
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1.97A@120Hz 10mm 200V 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 470uF ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS