10MXC33000MEFC25X45
MFR.Part #
10MXC33000MEFC25X45
JLCPCB Part #
C1497978
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10V 10mm 25mm 3.39A@120Hz 3000hrs@105℃ 33000uF 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS