250USC820MEFCSN25X45
MFR.Part #
250USC820MEFCSN25X45
JLCPCB Part #
C1606486
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 250V 25mm 3000hrs@85℃ 4.515A@10kHz 45mm 820uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS