50RX301000MGC16X31.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
50RX301000MGC16X31.5
JLCPCB Part #
C1600900
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+130℃ 1000uF 16mm 2.18A@100kHz 31.5mm 4000hrs@130℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS