10YXG1500MEFCT810X23
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10YXG1500MEFCT810X23
JLCPCB Part #
C5113026
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 1500uF 23mm 5000hrs@105℃ 5mm 990mA@120Hz ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS