100YXH820MEFCGC18X40
MFR.Part #
100YXH820MEFCGC18X40
JLCPCB Part #
C1605786
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.482A@120Hz 10000hrs@105℃ 100V 18mm 320mΩ 40mm 7.5mm 820uF ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS