400HFG1000MBN35X75
MFR.Part #
400HFG1000MBN35X75
JLCPCB Part #
C1589389
Package
Plugin,D35xL75mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 22.5mm 35mm 4.25A@120Hz 400V 5000hrs@105℃ 75mm ±20% 插件,D35xL75mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS