100ZLH820MEFCGC18X40
MFR.Part #
100ZLH820MEFCGC18X40
JLCPCB Part #
C5473306
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 18mm 40mm 820uF ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS