25ZLH1000MEFC12.5X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
25ZLH1000MEFC12.5X16
JLCPCB Part #
C5114748
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 16mm 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS