35ZLH470MEFCT810X16
MFR.Part #
35ZLH470MEFCT810X16
JLCPCB Part #
C1668130
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 28mΩ 35V 470uF 5mm 968mA@120Hz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS