35USG33000MEFCSN35X50
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
35USG33000MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1582618
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 33000uF 35V 35mm 50mm 7.49A@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS