16YXF1000MEFCT810X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
16YXF1000MEFCT810X20
JLCPCB Part #
C694066
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 16V 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS