10TRV1800M12.5X13.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
10TRV1800M12.5X13.5
JLCPCB Part #
C2163996
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 12.5mm 13.5mm 1800uF 570mA@120Hz 92mΩ ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS