100YXF220MEFCGC16X25
MFR.Part #
100YXF220MEFCGC16X25
JLCPCB Part #
C1597749
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 16mm 220uF 25mm 7.5mm 900mA@100kHz ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS