200MXC1500MEFC35X40
MFR.Part #
200MXC1500MEFC35X40
JLCPCB Part #
C1608447
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 200V 3.08A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors