RFS-100V101MJ6#5
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
RFS-100V101MJ6#5
JLCPCB Part #
C5112950
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 100uF 16mm 25mm 485mA@120Hz 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS