100YXH220MEFCGC16X20
MFR.Part #
100YXH220MEFCGC16X20
JLCPCB Part #
C1597889
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.13A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 16mm 20mm 220uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS