UPS1E222MHD
MFR.Part #
UPS1E222MHD
JLCPCB Part #
C1579873
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.9A@100kHz 16mm 2200uF 25V 25mm 3000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS