100PK220MEFCG412.5X20
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100PK220MEFCG412.5X20
JLCPCB Part #
C1597176
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 100V 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 220uF 5mm 610mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS