200LSW2200MEFC36X118
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
200LSW2200MEFC36X118
JLCPCB Part #
C1619424
Package
Bolt,D36xL118mm
Description
-25℃~+105℃ 118mm 12.7mm 200V 2200uF 3.894A@10kHz 3000hrs@105℃ 36mm ±20% 螺栓,D36xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS