200VXH2200MEFCSN35X50
MFR.Part #
200VXH2200MEFCSN35X50
JLCPCB Part #
C1665229
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 3.14A@120Hz 35mm 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS