450HXH270MEPASN35X25
MFR.Part #
450HXH270MEPASN35X25
JLCPCB Part #
C20345153
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.072A@10kHz 25mm 270uF 35mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% Plugin,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS