160BXW68MEFR10X20
MFR.Part #
160BXW68MEFR10X20
JLCPCB Part #
C5113109
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 160V 20mm 320mA@120Hz 5mm 68uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS