100MXG1200MEFCSN22X30
MFR.Part #
100MXG1200MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C1604216
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.69A@120Hz 100V 10mm 1200uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS