100MXG1800MEFCSN22X30
MFR.Part #
100MXG1800MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C3724874
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100V 10mm 1800uF 22mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS