100MXG1000MEFCSN20X30
MFR.Part #
100MXG1000MEFCSN20X30
JLCPCB Part #
C1602104
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.6905A@10kHz 1000uF 100V 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 30mm ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS