50YXG470MEFCGC16X16
MFR.Part #
50YXG470MEFCGC16X16
JLCPCB Part #
C5529055
Package
Plugin,D16xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 16mm 470uF 50V ±20% 插件,D16xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS