S2-150RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S2-150RF1
Description
-55℃~+275℃ 150Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS