UAL10-35RF8
MFR.Part #
UAL10-35RF8
JLCPCB Part #
C6006612
Description
10W 35Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS