UAL25-300RF8
MFR.Part #
UAL25-300RF8
JLCPCB Part #
C6304913
Description
25W 300Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS