PF2205-33KF1
MFR.Part #
PF2205-33KF1
JLCPCB Part #
C3567109
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 50W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS