PF2203-110RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PF2203-110RF1
JLCPCB Part #
C3520062
Package
TO-220
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS