HVS1206-100KJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVS1206-100KJ8
JLCPCB Part #
C3932201
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS