S3-150RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S3-150RF1
JLCPCB Part #
C3998073
Package
Lead-6327J
Description
-55℃~+275℃ 150Ω 3W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Lead-6327J Chip Resistor - Surface Mount ROHS