PFS35-2K7F1
MFR.Part #
PFS35-2K7F1
JLCPCB Part #
C4156044
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS